Oferta pracy: Mistrz w Oczyszczalni Ścieków w Warce

Stanowisko:

Mistrz w Oczyszczalni Ścieków w Warce

Obowiązki:

  • nadzór i kontrola prawidłowej pracy oczyszczalni ścieków
  • zapewnienie ciągłości oczyszczania ścieków
  • zapewnienie właściwych parametrów technologicznych
  • nadzór i kontrola nad wynikami badań
  • nadzór i kontrola pracowników oczyszczalni

Wymagania konieczne:

  • średnie zawodowe, techniczne
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu office

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie i praktyka pracy w oczyszczalni
  • znajomość procedur z zakresu ochrony środowiska wymaganych w oczyszczalni
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • znajomość zakresu ustawowego dotyczącego pracy oczyszczalni

Miejsce pracy:

05-660 Warka ul. Turystyczna 74

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny

Sposób aplikowania:

bezpośrednio do pracodawcy

Bliższe informacje pod nr tel. tel. 48 667 32 99, tel. kom. 512 132 320