Ogłoszenie o pracę

Zakład Usług Komunalnych w Warce sp. z o.o.  poszukuje  kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Sortowacz odpadów komunalnych w Warce  –  4 osoby

Miejsce pracy: 05-660 Warka ul. Grójecka 24

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymagane dokumenty: CV, i podanie o pracę

Mechanik pojazdów samochodowych w  Dziale Napraw i Obsługi Samochodów w Warce  –  1 osoba.

 Zadania:

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Wykształcenie min. zawodowe, najlepiej kierunek: Naprawa i Eksploatacja pojazdów
  • Ewentualna możliwość pracy jako pomocnik mechanika (bez doświadczenia – po ukończonej szkole zawodowej zw. z mechaniką pojazdów)
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

Bliższe informacje pod nr tel:. tel. 48 667 32 99,  48 667 22 85

tel. kom. 728 459 232

e-mail: zuk@zukwarka.pl